DOMOV...

...je tam, kde je mama. A tá naša, Nebeská Mama, je v Medžugorí (Medjugorje). Mladí pútnici (už nielen) z bratislavského Univerzitného pastoračného centra sv. Jozefa Freinademetza sa od roku 2003 každoročne v lete odhodlajú vydať na púť za hranice všedných dní, práve do Medžugoria. Letná UPeCe púť do Medžugoria sa už stala istou tradíciou mladých, nuž a tak sa rady priaznivcov a mariánskych ctiteľov rok čo rok rozrastajú, až býva čoraz náročnejšie udržať kontakt a najmä informovanosť o aktuálnom dianí okolo tejto aktivity. Na tejto stránke by ste mali nájsť všetky potrebné informácie najmä o aktuálne pripravovanej púti do Medžugoria. Tak vitajte a príjemné čítanie! :)

 

 

AKTUÁLNE POSOLSTVO Z MEDJUGORJE

POSOLSTVO PANNY MÁRIE, KRÁĽOVNEJ POKOJA, 2.JÚLA 2019

„Drahé deti, z vôle milosrdného Otca som vám dávala a ešte vám budem dávať viditeľné znaky mojej materinskej prítomnosti. Deti moje, to je materinská túžba po uzdravení duší. To je túžba, aby každé moje dieťa malo pravú vieru, aby zakúsilo zázračnú skúsenosť pijúc z prameňa Slova môjho Syna – Slova života.

Deti moje, svetlo viery priniesol svojou láskou a obetou na svet môj Syn a ukázal vám cestu viery. Pretože, deti moje, viera pozdvihuje bolesť a utrpenie. Pravá viera robí modlitbu citlivejšou, koná skutky milosrdenstva – jeden rozhovor, jeden milodar. Tie moje deti, ktoré majúvieru – pravú
vieru – sú napriek všetkému šťastné, pretože žijú začiatok nebeského šťastia na zemi.

Preto, deti moje, apoštoli mojej lásky, pozývam vás, aby ste dávali príklad pravej viery, aby ste prinášali svetlo tam, kde je tma, aby ste žili mojím Synom. Deti moje, ako matka vám hovorím, nemôžete kráčať cestou viery a nasledovať môjho Syna bez vašich pastierov. Modlite sa, aby mali silu alásku viesť vás. Nech sú vaše modlitby vždy s nimi. Ďakujem vám.“

 

POSOLSTVO PANNY MÁRIE, KRÁĽOVNEJ POKOJA, 2.APRÍL 2019

„Drahé deti, ako matka, ktorá pozná svoje deti, viem, že túžite po mojom Synovi. Viem, že túžite po pravde, po pokoji, po tom, čo je čisté a nie falošné. A preto sa ja, ako matka, skrze Božiu lásku obraciam k vám a pozývam vás, aby ste sa modlili čistým a otvoreným srdcom a takto sami od seba spoznáte môjho Syna – jeho lásku, jeho milosrdné srdce. Môj Syn vo všetkých veciach videl krásu. On hľadá dobro vo všetkých dušiach, dokonca aj to malé, skryté, aby odpustil zlo. A preto, deti moje, apoštoli mojej lásky, pozývam vás, aby ste sa mu klaňali, aby ste mu neprestajne ďakovali a aby ste boli hodnými. Pretože on vám hovoril božské slová, slová Boha, slová, ktoré sú pre všetkých a naveky. Preto, deti moje, žite radosť, prívetivosť, jednotu a vzájomnú lásku. To je to, čo potrebujete v dnešnom svete. Takto sa stanete apoštolmi mojej lásky. Takto budete vydávať svedectvo o mojom Synovi tým správnym spôsobom. Ďakujem vám.“

 

POSOLSTVO PANNY MÁRIE, KRÁĽOVNEJ POKOJA, 25.MAREC 2019

„Drahé deti! Toto je milostivý čas. Tak ako sa príroda obnovuje k novému životu, aj vy ste pozvaní k obráteniu. Rozhodnite sa pre Boha. Deti moje, ste prázdni a nemáte radosť, pretože nemáte Boha. Preto modlite sa, kým sa vám modlitba nestane životom. Hľadajte v prírode Boha, ktorý vás stvoril, pretože príroda hovorí a bojuje za život a nie za smrť. Vojny vládnu v srdciach i v národoch, pretože, deti moje, nemáte pokoja a nevidíte brata vo svojom blížnom. Preto sa vráťte k Bohu a modlitbe. Ďakujem vám, že ste prijali moje pozvanie.“

 

Novinky

Naplnená kapacita púte - 2019

08.07.2019 10:54

Milí priatelia, v tejto chvíli je u nás zaregistrovaných viac ako 48/48 pútnikov na letnú UPeCe púť! Ďakujeme za váš záujem :)

Teraz ešte očakávame, že všetci doteraz prihlásení vážni záujemci uhradia plnú sumu, a to najneskôr do 20.7.2019. 

Prihlasovanie je preto naďalej možné (odteraz prihlásení sú však už náhradníci), ale len do chvíle, kým plnú sumu uhradí prvých 48 účastníkov...Ak sa tak nestane do 20.7., miesto posúvame náhradníkom, podľa poradia prihlásenia.

Ďakujeme za pochopenie.

Sledujte https://medjumladifest.webnode.sk/pute/mladifest-2019/registracia/ 

Celý článok

Info záujemcom o púť na Mladifest v lete 2019

03.04.2019 14:52

Registrácia na XVII.UPeCe púť do Medjugorje v lete 2019 bude spustená po Veľkej noci.
Termín púte: 29.7. - 7.8.2019

V prípade záujmu o konkrétne info sa ohláste cez e-mail. Prosíme už teraz záujemcov o našu púť o modlitby.

Tešíme sa na vás :)



Viac tu: https://medjumladifest.webnode.sk/pute/mladifest-2019/

Celý článok


Kontakt

Mária Bernadetta